Merak ettiklerinizi (0224) 366 46 60 - (0535) 781 10 50 numaralarımızdan ulaşarak sorabilirsiniz.

Hakkımızda

Sayfalar / Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup 1998 yılından bu yana Onur Tel Örgü ve Demir Sanayi unvanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız çevre güvenliği, tel çit, spor sahaları, spor malzemeleri, demir doğrama, çelik konstrüksiyon ve ferforje alanlarında hizmet vermektedir.

Firmamızın yıllık tel tüketimi 500 ton olup; atölyemizde 1-5 mm kalınlığında galvaniz ve pvc tellerden 20-80 mm göz aralığında istenilen ölçü ve ebatlarda kafes tel üretilmektedir. Uzun süreli tel örgü sanayisinde çalışmasıyla konusunda uzmanlaşmış olan firmamız tecrübeli uzman kadrosuyla Yurdun her yerinde hizmet üretmektir. Firmamız özellikle açık spor sahaları konusunda hayli iddialıdır.

Firmamız günümüz İş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında Kalite Bilincini benimsemiştir. Projelendirme, proje çözümü imalat oluşturma, montaj, kalite, fiyat ve zamanında teslimat en büyük farkımızdır. Teknoloji ve estetiğin birleşiminde güzelliği sunma gayretiyle mekanları hoş hale getirmek şiarımızdır. Tavsiyeleriniz ve sizlerin beğenileri kıvancımızdır.

İlgi ve itimadınıza teşekkür eder, sizlere hizmet sunmayı görev kabul ederiz.